آیا سئو به پایان رسیده است!؟!

آیا سئو به پایان رسیده است!؟!

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

آیا سئو به پایان رسیده است!؟!

آیا سئو به پایان رسیده است!؟!

یک مهندس جستجوی سئو در یک موضوع در Hacker News به جهان گفت که گوگل استفاده از نسخه استنفورد سئو را در سال 2006 متوقف کرد ، که باری شوارتز گزارش آن را در میزگرد موتور جستجو در پست مهندس Google سابق: Google از سئو استفاده نکرده است از سال 2006 این مهندس جستجوگر جاناتان تانگ بود ، که در گذشته حداقل در یک اختراع Google اختراع کرده است. تانگ در پست طولانی تری به شرح زیر اظهار داشت:

نظرات اینجا که سئو سس مخفی گوگل است نیز واقعاً درست نیست - گوگل از سئو از سال 2006 استفاده نکرده است. موارد مهم در مورد جستجو و کلیک اطلاعات از اهمیت بیشتری برخوردار است ، اما من گمان می کنم اگر آنها را علنی می کردید ، شما یک رقیب موثر سئو گوگل ندارید.

او این موضوع را در مورد تغییر دور از آن نسخه سئو به ما گفت:

آنها در سال 2006 آن را با الگوریتمی جایگزین کردند که تقریباً نتایج مشابهی ارائه می دهد اما محاسبه آن به طور قابل توجهی سریعتر است. الگوریتم جایگزینی شماره ای است که در نوار ابزار گزارش شده است و آنچه Google به عنوان سئو ادعا می کند (حتی نام مشابهی دارد و بنابراین ادعای Google از نظر فنی نادرست نیست). هر دو الگوریتم O (N log N) هستند اما جایگزین ثابت بسیار کمتری در فاکتور log N دارد ، زیرا تا زمان همگرایی الگوریتم نیاز به تکرار را از بین می برد. این کاملاً مهم است زیرا وب از صفحات 1-10 میلیون پوند به 150B+ رسیده سئو است.

از من سال شد که سایتهای بذر در مجموعه بذرهای معتبر سئو چه پارامترهایی می توانند داشته باشند و حق ثبت اختراع (هم نسخه اصلی و هم نسخه ادامه ثبت اختراع) این اطلاعات را به ما می گوید:

در بخش توضیحات سئو ثبت اختراع با عنوان "نمودارهای پیوندی و مجموعه بذر" چند نمونه از این موارد ذکر شده است: "در یک تجسم از این اختراع ، دانه های 102 به طور خاص صفحات با کیفیت بالا انتخاب شده اند که اتصال وب خوبی به سایر غیر صفحات دانه. " این حق ثبت اختراع 2 مثال ارائه می دهد: Google Directory (هنگام ثبت اختراع هنوز هم وجود داشت) و نیویورک تایمز. همچنین به ما گفته شده است: "مجموعه سئو بذرها باید به اندازه کافی قابل اعتماد و متنوع باشند تا بتوانند طیف گسترده ای از زمینه های منافع عمومی را پوشش دهند و به سایت های دیگر متصل باشند. آنها باید تعداد زیادی پیوند خروجی مفید داشته باشند تا شناسایی سایر صفحات مفید و با کیفیت بالا را به عنوان "هاب" در وب تسهیل سئو کنند. "

بر اساس حق ثبت اختراع ، امتیازات رتبه بندی به صفحات سئو بر اساس فاصله آنها از مجموعه های بذر و براساس سایر ویژگی های این صفحات داده می شود.

سئو به روز شده توسط Google
به روز رسانی سئو

حق ثبت اختراع سئو که به دانشگاه استنفورد اختصاص داده شده بود ، منقضی شده است. Google مجوز انحصاری استفاده از سئو را داشت. گوگل یک به روزرسانی سئو را با الگوریتمی متفاوت در پشت سر خود ثبت کرد. آن حق ثبت اختراع سئو که توسط Google ثبت شده به روز شده است. بدون شک ، این صفحه سئو را پوشش می دهد ، همانطور که در شرح حق ثبت اختراع توضیح داده شده است که این موضوع را در مورد PageRank به ما می گوید:

یک موتور جستجوی محبوب که توسط Google Inc. از Mountain View ، کالیفرنیا ساخته شده است ، از سئو .RTM استفاده می کند. به عنوان یک معیار با کیفیت صفحه برای هدایت کارآمد فرآیندهای خزیدن وب ، انتخاب فهرست و رتبه بندی صفحات وب. به طور کلی ، تکنیک سئو به هر صفحه وب در وب برخورد می کند ، یک امتیاز سئو را محاسبه و اختصاص می دهد ، در آن نمره PageRank به عنوان اندازه گیری کیفیت نسبی سئو یک صفحه وب مشخص در مقایسه با سایر صفحات وب است. PageRank به طور کلی تضمین می کند که صفحات وب مهم و باکیفیت نمرات بالای PageRank را دریافت می کنند ، که به موتور جستجو امکان می دهد نتایج جستجو را بر اساس امتیازات سئو مرتبط خود رتبه بندی کند.

~ تولید رتبه بندی برای صفحات با استفاده از فاصله در نمودار پیوند وب

امروز حق ثبت اختراع ادامه دهنده بروزرسانی سئو اعطا شد. نسخه اصلی این حق ثبت اختراع سئو در سال 2006 ثبت شد و من را به یاد بسیاری از Yahoo’s TrustRank انداخت (که توسط متقاضیان ثبت اختراع به عنوان یکی از تعداد زیادی از اسنادی که این نسخه جدید از اختراع ثبت شده است ، ذکر شده است.)

من اولین بار در مورد این نسخه جدید سئو در پستی با عنوان ، محاسبه مجدد سئو ، نوشتم. این پرونده در ابتدا در سال 2006 ثبت شد و اولین ادعای ثبت اختراع مانند این بود (به ذکر "Seed Pages" توجه کنید):


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای cat30.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:cat30.ir | نقشه سایت